/* UPDATE login.php */ AlienComp - Počítačová pohotovost
Novinky O Nás Servis Prodej Úložiště Software Stavba PC Ceník Služby Kontakt

Počítačová pohotovost

www.PC8.cz
Infolinka: 603 44 44 77
Email: info@aliencomp.cz
Po - Ne: 8:00 - 22:00

Servis počítačů, notebooků, tabletů, mobilů,
GPS navigací a další elektroniky

 

OBCHODNÍ PODMÍNKYÚvodní ustanovení:

Zákazník je právnická nebo fyzická osoba, s níž firma: Robert Štol, IČ:70549435 poskytující služby dle živnostenského oprávnění uzavřel Smlouvu. Zákazníkem je každý, kdo žádá nebo využívá veřejně dostupné služby. U fyzické osoby může být smlouva o dílo uzavřena pouze s osobou, která je starší 18 let a která není omezena ve svéprávnosti. Webové stránky a servis elektroniky provozuje podnikatel Robert Štol – AlienComp, IČO: 70549435, se sídlem: Hostivařská 119/10, Praha 10 Hostivař 102 00 (dále jen AlienComp)

Upozornění !!!
Servis na provozovně provádíme na adrese: U Chaloupek 14/13, 182 00 Praha 8 Ďáblice, ne na adrese sídla společnosti, to je pouze fakturační adresa.

Zákazník souhlasí s tím, že jeho osobní údaje budou zpracovány firmou Robert Štol, IČO: 70549435 ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. dle živnostenského oprávnění.

V případě aktivace operačního systému Windows vyžadujeme, aby příslušný počítač měl platnou licenci na daný operační systém Windows.

Práce s daty ve Vašem zařízení (obnova, instalace, zálohování, atd.) je na riziko zákazníka a AlienComp neručí za jejich ztrátu či zničení. Pokud zákazník vyžaduje zachování dat musí to uvést do objednávky opravy pole „Popis závady“ a data mu budou vyzálohovaná dle možností a stavu zařízení.

Doprava a svoz oprav provádíme z celé Prahy a okolí.

V případě, že proběhne diagnostika a zákazník nebude chtít provést opravu a to z jakéhokoli důvodu zavazuje se zaplatit diagnostiku případně i dopravu dle platného ceníku.

Zákazník je povinen si zkontrolovat vnější stav přístroje po opravě zařízení, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Servis odstraní závady zařízení tak, jak byly zákazníkem udány do pole „Popis závady" v objednávce opravy. V případě zjištěných dalších závad bude zákazník o této skutečnosti informován pro schválení dalšího postupu opravy zařízení. Na provedenou práci poskytuje AlienComp záruku v délce 3 měsíce od okamžiku převzetí zakázky zákazníkem ve smyslu §654 Občanského zákoníku. Zákazník souhlasí s prodloužením předpokládaného termínu opravy v případě nedostatku náhradních dílů.

Předběžná cena opravy se řídí podle platného ceníku uvedeného na našich stránkách: www.aliencomp.cz/cenik.

Před samotnou opravou Vašeho zařízení bude provedena diagnostika zařízení a předběžná cena opravy Vám bude předem oznámena. Předběžná cena bude vyznačena na servisním listě kde zákazník svým podpisem souhlasí s cenou opravy.

Navýšení ceny opravy musí vždy odsouhlasit zákazník a to buď telefonicky, sms, nebo emailem.

Sekce „Obchod":
Nejedná se o klasický eshop, ale o drobný doplňkový prodej servisu. V sekci „Obchod" je zboží, které lze koupit pouze osobně u nás, v žádném případě zboží neposíláme. Jedná se o zboží na fotografii s popisem a cenou. Záruka na zboží je vyznačená vedle ceny. V případě zájmu o zboží nás kontaktujte na 603 444 477.

Robert Štol, IČO: 70549435, není plátce DPH.
Servis Počítačů - AlienComp.cz na Firmy.cz     recenze Google
AlienComp.cz